Araç Kozyatağı, Kavacık, Günlük, Kurye

Araç Kurye

Araç kurye, servisi kişilerin günlük olarak şehir içi veya şehir dışı gönderilerini adreslerine iletmek ile görevli hizmet kuruluşları arasında yer almaktadır. Araçlı kurye hizmetine genel olarak motosiklet dışında kalan tüm araçlar dâhil olmaktadır. Genel olarak da şehir dışı gönderilerinde tercih edilen bir taşımacılık türü olmaktadır. Şehir içinde de motorun taşıyamayacağı türde gönderilerin taşınmasında sıklıkla tercih edilmektedir.

Kozyatağı Kurye

İstanbul’un gelişme gösteren mahalleleri arasında bulunan Kozyatağı kurye, hizmeti verdiğimiz büyük mahallelerin arasında bulunmaktadır. Bölgede yaşayan hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak hizmet almak isteyen insanlara başarılı bir şekilde hizmet götüren kurye personellerimiz ile 7/24 istedikleri saatte hizmet vermekteyiz. Bizi hemen arayarak sizlerde bu kurye hizmetimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Günlük Moto Kurye

Günlük moto kurye,  firmaların sürekli olarak kullanmak durumunda olduğu kurye personelini tüm gün boyunca kiralayabilmesini ifade etmektedir. Bu sayede kişiler kurye personelini elinin altında tutarak müşterilerinin ani ihtiyaçlarında hemen kurye personelini yönlendirerek müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır.  Bununla birlikte kurye firmasından da daha uygun fiyatlı olarak kurye hizmeti almaktadır.

Kavacık Kurye

Kavacık kurye, hizmet bölgeleri arasında sıklıkla kuru hizmetine ihtiyaç duyan önemli bir mahalle olmaktadır. Bölgede hizmet veren önemli bir kurye firması olarak bizim de birçok insana hizmet verdiğimiz mahalle gün içerisinde sıklıkla firmamızı arayarak çeşitli kurye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Bölgede yaşayan insanlara oldukça hızlı kurye hizmeti verdiğimiz firmamızda genel olarak bölgede yaşayan müşterilerimiz aldığı hizmetten memnun kalmaktadır.